Schneider Electric TeSys K pomoćni kontaktor - 4 NO - <= 690 V - 24 V AC kalem; CA2KN40B7
TeSys K pomoćni kontaktor - 4 NO - <= 690 V - 24 V AC kalem; CA2KN40B7...
Cena bez pdv-a: 3.254,00 |
Cena sa pdv-om: 3.904,80 |
TeSys K pomoćni kontaktor - 4 NO - <= 690 V - 24 V AC kalem; CA2KN40B7
| Grupa proizvoda | TeSys |
|---|---|
| Ime proizvoda | TeSys CAK |
| Tip proizvoda ili komponente | Upravljačka ploča |
| Kratko ime uređaja | CA2K |
| Primena kontaktora | Upravljačko kolo |
| Kategorija upotrebe |
AC-15 DC-13 |
| Raspored kontakata | 4 NO |
| [ue] nazivni napon | <= 690 V <= 400 Hz |
| Tip upravljačkog kola | AC pri 50/60 Hz |
| Napon upravljačkog kola | 24 V AC 50/60 Hz |
| [ith] dozvoljena termička struja u vazduhu | 10 A pri <50 °C |
|---|---|
| Irms nazivna moć uključenja | 110 A u skladu sa IEC 60947 |
| Pripadajući osigurač |
10 A gG u skladu sa IEC 60947 10 A gG u skladu sa VDE 0660 |
Slicni proizvodi:
Schneider Electric TeSys K pomoćni kontaktor - 4 NO - <= 690 V - 230 V AC kalem ; CA2KN40P7
Schneider Electric TeSys K pomoćni kontaktor - 4 NO - <= 690 V - 230 V AC kalem
-

(Trenutno nema na stanju)
3.254,00
Schneider Electric TeSys K pomoćni kontaktor - 2 NO + 2 NC - <= 690 V - 24 V AC kalem ; CA2KN22B7
Schneider TeSys K pomoćni kontaktor - 2 NO + 2 NC - <= 690 V - 24 V AC kalem
-

(Trenutno nema na stanju)
3.579,00
Schneider Electric TeSys K pomoćni kontaktor - 2 NO + 2 NC - <= 690 V - 24 V DC standardni kalem; CA3KN22BD
TeSys K pomoćni kontaktor - 2 NO + 2 NC - <= 690 V - 24 V DC standardni kalem
-

(Trenutno nema na stanju)
3.934,00
Schneider Electric TeSys K pomoćni kontaktor - 4 NO - <= 690 V - 24 V DC standardni kalem; CA3KN40BD
TeSys K pomoćni kontaktor - 4 NO - <= 690 V - 24 V DC standardni kalem
-

(Trenutno nema na stanju)
3.934,00
Schneider Electric TeSys D pomoćni kontaktor - 5 NO - <= 690 V - 24 V DC standardni kalem; CAD50BD
Schneider TeSys D pomoćni kontaktor - 5 NO - <= 690 V - 24 V DC standardni kalem; CAD50BD
-

(Trenutno nema na stanju)
8.366,00
Schneider Electric TeSys D pomoćni kontaktor - 5 NO - <= 690 V - 24 V DC standardni kalem; CAD503BD
Schneider TeSys D pomoćni kontaktor - 5 NO - <= 690 V - 24 V DC standardni kalem; CAD503BD
-

(Trenutno nema na stanju)
9.224,00